بر اساس مبحث نهم مقررات ملی ساختمان ویرایش پنجم 99 و آیین نامه ACI3M-2019

همکاران عزیز، همانطور که می دانید توانایی شما در rdquo; طراحی دستی سازه ها rdquo; در جایگاه یک مهندس عمران rdquo; بسیار حائز اهمیت است. می دانیم که امروزه با توسعه علوم رایانه ایی و نرم افزارها، سادگی، دقت بالا و کاهش قابل ملاحظه خطاهای محاسباتی انسانی، کار ما مهندسین را بسیار ساده و دقیق نموده است. اما نیاز به توضیح نیست که همه ما با نقش تسلط و مهارت در طراحی سازه ها، چه به صورت دستی و چه نرم افزاری آشنا هستیم.

برای آنکه همکاران عزیز، ارتباط بین طراحی دستی و نرم افزاری را بهتر درک کنند سعی می کنیم نتایج طراحی دستی سازه را با نمونه طراحی شده در نرم افزارهایی مانند ایتبس چک کنیم. این کار باعث افزایش سواد فنی، آشنایی با مفاهیم کاربردی طراحی و در کل، توان مهندسی شما در طراحی سازه ها خواهد شد.

در این پست، یک ورکشاپ ویدیویی با تدریس مهندس فرزاد چمن آرا مدرس توانمند سایت لرن سیویل برای آموزش طراحی دستی تیرهای بتنی در سازه خدمت شما تقدیم می گردد که طی آن، یکی از تیرهای سازه طراحی شده در ایتبس را به صورت دستی مورد بررسی و طراحی قرار خواهیم داد و نتایج طراحی دستی و نرم افزاری را مقایسه خواهیم کرد.

این مجموعه شامل دو قسمت فیلم آموزشی کارآمد یک به مدت 35 دقیقه و دیگری 80 دقیقه کاملا طراحی تیر بتنی تشریح شده است(منبع سایت لرن سیویل)

DoWnLoAd

دانلود فیلم آموزش اکسل به زبان فارسی

فیلم آموزش مدلسازی رمپ دایره ایی و پله دوار در ایتبس

فیلم آموزش کنترل دستی و نرم افزاری برش پانچ دال ها در نرم افزار سیف SAFE 2016

فیلم بررسی اتصال تیر به ستون در دهانه های مهاربندی واگرا و همگرا

فیلم آموزش بارگذاری آسانسور در ایتبس

دانلود فیلم آموزش طراحی دستی تیرهای سازه بتنی (مهندس فرزاد چمن آرا)

طراحی ,دستی ,سازه ,نرم ,افزاری ,مهندس ,طراحی دستی ,و نرم ,دستی و ,نرم افزاری ,افزاری را

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
مطالب اینترنتی مووی تن | Movie10 آل یاسین, nilurayanehn وبلاگ شخصی محسن آزموده دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ nardanee roshanalight چی فان فیلم های آموزشی مدارس